Reklam

Pico Tanks 37.0.0 Hızlı Tank Apk + Mod + Data İndir 2020



Pico Tanks 37.0.0 Hızlı Tank Apk + Mod + Data İndir 2020

Pico Tanks 37.0.0 Hızlı Tank Apk + Mod + Data İndir 2020



Pico Tanks Mod, ekip stratejisine güçlü bir şekilde odaklanan hızlı tempolu, enerjik bir 3v3 tank oyunudur. Binlerce olası oyun değiştiren kombinasyonla kendi benzersiz tankınızı tasarlayın.

Arkadaşlarınızla grup kurun ve birden fazla harita ve oyun modunda muhteşem 3v3 savaşlarında yarışın!

Ekibinizle iletişim kurun ve bu ekip odaklı gerçek zamanlı PvP savaş arenasında zafer talep etmek için düşmanlarınızın üstesinden gelin.

Yeterli Silahlar: Oyun tarzınıza uygun bir silah seçin. Uzun menzil gibi mi? Belki de Keskin Nişancı Tüfeği sizin için mükemmeldir.

Yakın ve kişisel olmak için kısa menzili mi tercih ediyorsunuz? Spud Launcher'ı deneyin (en taze patatesleri vuruyor).

Yükleme veya Yükleme Işığı: Seçtiğiniz silahınıza uyacak istatistiklere sahip bir tank tabanı seçin. Ne kadar zırhlı olursanız, o kadar çok yetenek taşıyabilir veya savaş meydanında hafifçe dolaşabilirsiniz.

Power Ups: Yetenekler orada. Bir rakibi bitirmek için hava saldırısı düzenleyin veya arkadaşlarınıza bir tamir paketi atın. Bunlar gerçekten bir oyuna karar verebilir!

Görünümünüzü Kişiselleştirin: Tankınız yalnızca en iyi deri ve topperları hak eder. Tankınızı bir karakter ve ifade ile özelleştirin.

KURULUM:

1- Aşağıda vermiş olduğum linkten hileli “Pico-Tanks-Multiplayer-Mayhem-37.0.0-okuokubil” APK dosyasını indirip cihazınıza yükleyin.

2- Arkasından “com.pandaarcade.picotanks” dosyasını Zip ten /sdcard/Android/obb/com.klasörüne çıkartın ve kopyalayın.

VİDEO ANLATIMI

Etiketler: Pico Tanks


Yorum Gönderme

0 Yorumlar