Reklam

Death Park Scary Clown Hayatta Kalma v1.4.5 Mod Apk İndir 2020


Death Park Scary Clown Hayatta Kalma v1.4.5 Mod Apk İndir 2020

Death Park Scary Clown Hayatta Kalma v1.4.5 Mod Apk İndir 2020Korkunç palyaço ile yüzleşmeye hazır olacak mısın? Kaçış yolunda sizi bekleyen tüm bulmacaları çözebilecek misin?

Karanlık bir eğlence parkını keşfedin: eski terk edilmiş binalar, korkunç bir hastane, korkunç bodrumlar, gizemli labirentler ve ürpertici sirk.

Korku hikayesini anlamak ve ölüm parkıyla hayatta kalmak için bulmacaları çözün ve öğeleri arayın, toplayın ve kullanın.

Gürültü yapmayın ve dikkatli olun çünkü korkunç bir palyaço sizi görebilir veya duyabilir! Yoluna çıkan herkesi öldürür! Gözlerinizi açık tutun ve hayatta kalmak için gizlemek için kapağı kullanın. Hareketlerini takip etmeye çalışın, aksi takdirde sizi bulur, korkutur ve öldürür!

Ölüm Parkı'nda birden fazla son var. Kararlarınız ve eylemleriniz oyunun sonucunu etkileyecektir. Diğer sonları keşfetmek için tekrar oynayın.

Not: Kulaklık açıkken oynamanızı öneririz.

MOD:

Paralar için ücretsiz alımlar;
Satın alınan ücretli içerik:
Duraklatma menüsünde palyaçayı devre dışı bırakma özelliği;
Tüm reklamların kaldırılması;
Ek kaydetme.

VİDEO ANLATIMI

👉 HİLE DOSYASI TIKLA İNDİR>> 👈

Etiketler: Death Park Scary Clown Hayatta Kalma v1.4.5 Mod Apk İndir, Death Park Scary Clown indir, Death Park Scary Clown v1.4.5 Mod Apk İndir

Yorum Gönderme

0 Yorumlar